Dziękujemy za głosy – jesteśmy w II etapie Izydorów! Prosimy o głosowanie – szczegóły tutaj.

Kariera

Czujesz gotowość do zmian? Szukasz nowych, wciągających wyzwań? Spróbuj swoich sił w rekrutacji do naszego zespołu. Tworzymy środowisko pełne naturalnej energii do działania.

Jak aplikować?

Prześlij swoją aplikację na adres rekrutacja@naturalnaenergia.plus, wpisując w tytuł nazwę stanowiska, na które kandydujesz.

Oferty pracy w firmie Naturalna Energia.plus

Serwisant mobilny

Miejsce: Wielkopolska

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat, praca mobilna

Czas pracy: poniedziałek-piątek, elastyczne godziny, bez pracy zmianowej i godzin nocnych

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa serwisowa mikrobiogazowni na miejscu jej funkcjonowania
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Pomoc przy instalacji i uruchomieniu mikrobiogazowni
  • Prowadzenie podręcznego magazynu części zamiennych i eksploatacyjnych
  • Doradztwo techniczne dla klienta/użytkownika
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Regularne raportowanie podejmowanych działań serwisowo-naprawczych
  • W zakresie oferowanego stanowiska znajduje się gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń mechanicznych, hydraulicznych i instalacji elektrycznych
  • Wykształcenie techniczne — średnie lub zawodowe — w jednej z dziedzin: mechanika, hydraulika, elektryka, automatyka
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się — warunek konieczny
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne sep G1E
  • Mile widziana znajomość sterowników Siemens
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Sumienność i dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Elastyczny czas pracy